MediaoislámuMediaoislámu

Mediaoislamu.cz je komunikační platforma pro sdílení zpráv na dané téma.

Organizace islámské konference diskutovala o tom, že izraelský útok na Gazu zastavil humanitární materiál na lodích (CRI)

Ilustrace k článku: Organizace islámské konference diskutovala o tom, že izraelský útok na Gazu zastavil humanitární materiál na lodích (CRI)

Organizace islámské konference včera v hlavním sídle Džeddahu na břehu Rudého moře na západě Saúdské Arábii na zasedání ministrů zahraničních věcí diskutovala o tom, že izraelský útok na Gazu zastavil mezinárodní pomoc a humanitární materiál na lodích.

Media o islámu dodává:
Humanitární pomoc proudí do Gazy plynule, distribuovaná izraelskou vládou. Současná humanitární dodávka, která byla dopravena na lodi propalestinských aktivistů, doručena nebyla. Úřady v Gaze ji odmítly převzít a stanovily si podmínky, za jakých jsou ochotny ji převzít (propuštění všech aktivistů atd.)

OIK – Organizace islámské konference je nejsilnější blok států v OSN. Žádný ze členů OIK není demokratickým státem a většina z nich nadřazuje islámské právo šaría nad deklaraci lidských práv, kterou neuznává. Většina států OIK praktikuje ženskou obřízku. Posledním významným počinem v OSN byl pokus uzákonit na celém světě trestní postih kritiky islámu. Pro další informace zvolte štítek „Organizace islámské konference“


Odkaz na článek Externí odkaz
Témata: ,