MediaoislámuMediaoislámu

Mediaoislamu.cz je komunikační platforma pro sdílení zpráv na dané téma.

Slovenský čtenář požaduje brutální mučení kritiků islámu (Media o islámu)

Ilustrace k článku: Slovenský čtenář požaduje brutální mučení kritiků islámu (Media o islámu)

„Zatím je muslimů v ČR a SR velmi málo, ale přijde čas, kdy se s kritiky islámu razantně vypořádáme. Než budou zabiti, budou dlouho a brutálně mučeni,“ píše se ve sdělení, které obdržela redakce serveru Media o islámu.

Slovenský čtenář serveru považuje za nevyhnutelnou nemilosrdnou smrt kritiků islámu. Před tím ale mají být dlouze a brutálně mučeni. Také prý nadejde den odplaty, ve který muslimové se všemi kritiky nemilosrdně zúčtují.

Ve svém sdělení dává kritikům islámu přívlastky homosexuálů, asociálů, vrahů a špinavých prasožroutů. Podle něj je islám v České republice a na Slovensku kritizován pouze dočasně, neboť množství muslimů je zde velmi malé. Ve svém příspěvku tvrdí, že ale nadejde čas, kdy se s kritiky islámu muslimové razantně vypořádají. Závěrem deklaruje, že každý muslim na světě bez váhání položí svůj život za to nejcennější co má – za islám, korán a Mohameda. Sděluje to slovenský čtenář s pseudonymem „Petr Slavný“, který v podpisu emailu používá islámské jméno Ahmed Dzibril.

Celý text sdělení si můžete přečíst zde:
komentář slovenského čtenáře


Témata: , ,