MediaoislámuMediaoislámu

Mediaoislamu.cz je komunikační platforma pro sdílení zpráv na dané téma.

Egypťan týral Češku: Láska z dovolené se proměnila v noční můru (Blesk/ Rozhlas)

Ilustrace k článku: Egypťan týral Češku: Láska z dovolené se proměnila v noční můru (Blesk/ Rozhlas)

Byla to láska jako trám. Drobná blondýnka (32) ze Zlínska se před čtyřmi lety na dovolené v Egyptě zamilovala do animátora hotelu (32). Po sňatku ale následovaly tři roky utrpení. Muž ji týral. Okresní soud ho poslal na 27 měsíců do věznice s dozorem. Egypťan se odvolal. Krajský soud ve čtvrtek ale jeho odvolání zamítl. (Blesk)

Vše vyvrcholilo letos v únoru. „Muž ji chytil pod krkem, odvlekl ji přes celý byt do pokoje, kde na ní klečel a držel jí nůž pod krkem,“ popsal státní zástupce. Ženě se ale naštěstí podařilo tyranovi vysmeknout, utéct a zavolat si pomoc. Případem se poté začala zabývat policie. (Deník)

„Svou ženu obžalovaný opakovaně psychicky deptal a fyzicky napadal. Vyhrožoval jí zabitím a únosem jejich malého syna do Egypta. Zakazoval jí styk s přáteli. Občas musela chodit dva metry před ním, on měl v ruce prut, kterým ji švihal, když se mu něco nelíbilo. Jindy ženu udeřil dřevěnou tyčí s kovovou maticí nebo jí mířil na hlavu a hruď plynovou pistolí,“ uvedl soudce Jiří Dufek.

Policisté Právu zároveň potvrdili, že už nyní dokončují spis o vyhoštění dvaatřicetiletého Egypťana z České republiky. Mělo by se tak stát po odpykání trestu. V současné době je cizinec ve vazbě. U soudu vinu odmítl. (Novinky)

http://img.blesk.cz/img/1/normal480/1043487-img-egypt-soud-laska.jpg

foto: Blesk


Článek na blesk.cz Externí odkaz
Článek na novinky.cz Externí odkaz
Článek na ceskenoviny.cz Externí odkaz
Článek na zpravy.tiscali.cz Externí odkaz
Článek na zlinsky.denik.cz Externí odkaz
Článek na rozhlas.cz Externí odkaz
Článek na jihlavsky.denik.cz Externí odkaz
Témata: , , ,