MediaoislámuMediaoislámu

Mediaoislamu.cz je komunikační platforma pro sdílení zpráv na dané téma.

Gynekolog MUDr. František Kárník: Islám vyhrává v Evropě dělohou žen (Deník)

Ilustrace k článku: Gynekolog MUDr. František Kárník: Islám vyhrává v Evropě dělohou žen (Deník)

Liberec /ROZHOVOR/ – Stal se legendou severočeské gynekologie. Poznal rub i líc lékařské profese. Osud se s ním nemazlil. Přesto mezi vlastnostmi MUDr. Františka Kárníka nechybí kromě pokory a moudrosti i humor a nadhled.

„Islám už vyhrál v Evropě dělohou muslimek“ zmínil v rozhovoru s názvem „Někdy se až stydím, že jsem muž“ přední český gynekolog MUDr. Františk Kárník.

“ Chlap dnes nemá žádnou roli. Historicky chránil ženu před nebezpečím – aby se manželce a dětem nic nestalo, aby se dosyta najedly a tak dále. A teď? Půlka z nich neplatí ani alimenty! A je to společensky přijatelný. Muži se nevážou, nestarají, dnešní žena je často na všechno sama, bez alimentů, ale nezřídka platí i za bývalého manžela dluhy. Exekutor se neptá. Často je mi až stydno, že jsem muž. Muži to mají jednodušší. Když se nerozvedou, tak hodí mrtvého brouka, zalezou někam do garáže a ty se starej o děti. Jsou to tvoje děti. A tak se ani nedivím, že typickou mladou „rodinou“ dneška je partner, partnerka a pes. Nebo činčila.

Jaké si z toho můžeme dělat závěry?
Porušujeme přírodní zákony. Druh, který se přestává množit, nemůže dlouhodobě přežít. Když se přestanou množit koňadry nebo vrabci, tak tu dejme tomu za deset let žádní nebudou. U lidí to bude sto, dvě stě let a prostě vymřeme. Skončíme. Před lety se mluvilo o střetu civilizací, islámu a křesťanství. Trefně to vyjádřil představitel jedné islámské země, když řekl. „Nic takového neexistuje. To už dávno vyhrály dělohy našich žen!“ Pokojnou cestou, volebním systémem. Vždyť se podívejte na evropská města. Evropané, to jsou singels.


Odkaz na článek Externí odkaz
Témata: