MediaoislámuMediaoislámu

Mediaoislamu.cz je komunikační platforma pro sdílení zpráv na dané téma.

Nepokoje v se šíří do dalších čtvrtí Londýna a do Birminghamu: Násilí, drancování, žhářství, zatčeno 210 lidí (Reflex/ Aktuálně)

Ilustrace k článku: Nepokoje v se šíří do dalších čtvrtí Londýna a do Birminghamu: Násilí, drancování, žhářství, zatčeno 210 lidí (Reflex/ Aktuálně)

Násilné nepokoje v chudé londýnské čtvrti Tottenham se během víkendu přenesly do několika dalších částí britské metropole. Skupiny výrostků útočily na policisty, rozbíjely výlohy a vydrancovaly několik obchodů. Policie přes sto lidí zatkla. (idnes)

V Londýne v pondelok popoludní opäť vypukli nepokoje, ktoré zachvátili štvrť Hackney na severovýchode, rovnako ako Peckham a Lewisham na juhu mesta. (Pravda)

Skupina útočníkov dnes rozbíjala výklady a kradla tovar z obchodov v Birminghame severne od Londýna. Ide o prvý prejav toho, že londýnske násilnosti sa rozšírili za hranice britskej metropoly, oznámila agentúra Reuters. (HN online)

Vyšetřování úmrtí devětadvacetiletého otce čtyř dětí Marka Duggana, který byl zabit ve čtvrtek večer ozbrojenými policisty, pokračuje – a stejně tak pokračují i násilné nepokoje, které tato událost v Londýně odstartovala. (Reflex)

Britská polícia dnes oznámila, že pri víkendových rozsiahlych výtržnostiach a rabovaní v Londýne zatkla viac ako 160 ľudí. Približne 35 policajtov utrpelo zranenia, do troch z nich vrazilo auto, keď sa snažili zatknúť výtržníkov vo východnom Londýne. Policajtov „šokovala ohromná úroveň násilie namiereného proti nim„, uviedla dnes policajná hovorkyňa. (Dnes)


Článek na dnes.atlas.sk Externí odkaz
Článek na 24hod.sk Externí odkaz
Článek na ceskatelevize.cz Externí odkaz
Článek na mediafax.cz Externí odkaz
Článek na aktualne.centrum.cz Externí odkaz
Článek na denik.cz Externí odkaz
Článek na zpravy.idnes.cz Externí odkaz
Článek na reflex.cz Externí odkaz
Článek na spravy.pravda.sk Externí odkaz
Článek na rozhlas.cz Externí odkaz
Článek na aktualne.centrum.cz Externí odkaz
Článek na sme.sk Externí odkaz
Článek na prvnizpravy.cz Externí odkaz
Článek na hnonline.sk Externí odkaz
Článek na hnonline.sk Externí odkaz
Článek na denik.cz Externí odkaz
Článek na aktualne.centrum.cz Externí odkaz
Článek na aktuality.sk Externí odkaz
Článek na webnoviny.sk Externí odkaz
Témata: