MediaoislámuMediaoislámu

Mediaoislamu.cz je komunikační platforma pro sdílení zpráv na dané téma.

Přinutit ženu k sexu nepovažuje islám za znásilnění, káže islámský duchovní (Iqra TV/ MEMRI)

Ilustrace k článku: Přinutit ženu k sexu nepovažuje islám za znásilnění, káže islámský duchovní (Iqra TV/ MEMRI)

„Žena musí manželovým touhám vyhovět kdykoliv o to požádá a musí být především poslušná., sex proti vůli manželky nelze z hlediska islámu považovat za znásilnění“, tvrdí islámský duchovní Šejk Muhammad Al-Munajid.

YouTube Preview Image

.

„Podle islámu musí žena vyhovět mužovým touhám v posteli. Prorok Mohamed řekl: „Pokud muž volá ženu, aby mu splnila jeho potřeby, musí přijít, i kdyby zrovna stála u plotny. Podle tradice Al-Tazmiri ženy Prorok varoval. Ženám, které se vzpírají svému muži v posteli, prorok řekl: „Pokud muž zavolá svou ženu do postele a ona odmítne, a on se na ni hněvá, andělé ji proklejí dokud se ráno neprobudí. Tato tradice je zmíněna v hadítech Al-Boukhariho a v Al-Muslim.

Alláh ví nejlépe, co muslimové potřebují. Ví, že muž právě přichází domů, a možná po něčem touží nebo něco viděl. Ví co to je. A to je důvod, proč (Alláh) nařídil ženě, aby byla svolná svému muži, ikdyby zrovna stála u plotny. Dokonce ikdyž zrovna peče, tak mu musí vyhovět. Mimoto řekl Prorok Mohamed ženě: „Porovnej se s mužem, on je tvým rájem zatímco ty jsi peklo.“ Imám Ahmad to zaznamenal ve svém pravdivém hadísu. Žena musí souhlasit s manželovými přáními a musí mu být poslušná. Tohle ženy na Západě nemusejí. Žena na Západě může být svým manželem dokonce znásilněna. Oni tvrdí, že když s ní má sex proti její vůli, tak to je prý znásilnění! Oni to považují za znásilnění. Tvrdí, že žena to musí chtít. Na Západě tomu nerozumí. Někteří dávají muži právo dělat cokoliv chce, ale ve spoustě případů mut o kafíři (nemuslimové) odpírají. Proto se žena (na Západě)  nepodvoluje muži kdykoliv on zachce.“


Témata: ,