MediaoislámuMediaoislámu

Mediaoislamu.cz je komunikační platforma pro sdílení zpráv na dané téma.

Ženská obřízka čeká všechny Britky, brzy tu bude vládnout islám, káže britský imám (Daily Mail)

Ilustrace k článku: Ženská obřízka čeká všechny Britky, brzy tu bude vládnout islám, káže britský imám (Daily Mail)

„Ženská obřízka je nezbytná pro zajištění čistoty žen“, tvrdí londýnský islámský duchovní. Šokující reportáž o ženské obřízce rozmáhající se ve Velké Británii přinesla šokovaná reportérka Daily Mail Jenni Murray.

„Poprvé jsem ucítila strach až do morku kostí“, komentuje zkušenost z natáčení televizního příspěvku o mrzačení ženských genitálií v somálské komunitě v Londýně.“ Ženská obřízka je označení pro radikální primitivní amputaci vnější části ženských pohlavních orgánů, kterou podstupují nezletilé dívky z donucení.

Britští učitele na škole se slzami v očích popisují malé školačky, pětileté až šestileté, které přicházejí do školy na začátku školního roku v agonii a hlubokém šoku. Už nejsou schopny zvládnout močení na toaletě bez křiku a pláče.

Reportérka Jenni Murray se dotázala somálského islámského duchovního, co říká na tyto barbarské praktiky. Ten ženskou obřízku označil za náboženskou a kulturní nezbytnost, která zajistí dívce čistotu v manželství. Šokované reportérce s kamenným obličejem sdělil: „V blízké budoucnosti budou všechny britské dívky obřezány, islám bude vládnout této zemi.“


Odkaz na článek Externí odkaz
Témata: , ,