MediaoislámuMediaoislámu

Mediaoislamu.cz je komunikační platforma pro sdílení zpráv na dané téma.

Kuvajt: Křesťanky by měly být sexuálními otrokyněmi muslimů, hlásá učitelka islámu

Ilustrace k článku: Kuvajt: Křesťanky by měly být sexuálními otrokyněmi muslimů, hlásá učitelka islámu

Salwa el-Matayri, muslimská učitelka koránského práva / islámského náboženského práva z Kuvajtu, zveřejnila na internetu video, ve kterém vyzývá ke kupování křesťanských sexuálních otrokyň.

Muslimka vypráví, že před několika lety pracovala s mužem, který trpěl velkou touhou po ženách a byl ženatý. Aby mu pomohla, vydala se do Mekky a ptala se muftích, učitelů koránského práva / islámského náboženského práva, jestli existuje nějaké řešení takového problému v souladu s právem šarija. Muftíové  řekli Salwě el-Matayri, že islám dovoluje sexuální kontakt s nevěřícími otrokyněmi, např. s křesťankami. K získání takových otrokyň by bylo nutné napadnout nějakou křesťanskou zemi a zajaté ženy unést jako otrokyně. Taková žena se pak stává zbožím, které je možno koupit a prodat jako věc.

Dodejme, že zákazníky by mohla nalákat i exponovaná nahota prodávané ženy. Jak zdůrazňuje Salwa el-Matayri, ačkoliv muslimky mohou veřejně odhalovat jen tvář, nevěřící otrokyně mohou být na veřejnosti odhalené od pasu nahoru.

Učitelka říká, že obyvatelé Kuvajtu by mohli kupovat ženy z Čečenska. Podle ní, by se tam určitě našly nějaké válečné kořisti. Stěžuje si, že platné zákony Kuvajtu nedovolují držení otrokyň. Ale doufá, že se to změní a ženy bude možné legálně kupovat.

Podle Salwy el-Matayri by to bylo skvělým lékem na mužskou touhu. Díky otrokyním by mohli uspokojovat svoje potřeby bez hříchu, aniž by byli nevěrní vlastním ženám.

Učitelka dodává, že kalif Harun el-Rashid měl až 2000 otrokyň a jen jednu ženu. Tvrdí, že je to skvělý a chvályhodný příklad chování v souladu s učením Koránu. El-Matayri ve svém projevu poděkovala Alláhovi za to, že v Kuvajtu je „tolik zbožných obchodníků, kteří by se tímto druhem obchodu zabývali.“

Nutno podotknout, že Korán zakazuje muslimům porušovaní uzavřených smluv. Z tohoto důvodu islámské země, které jsou v OSN (včetně Kuvajtu), prakticky nemohou vyhlásit válku jiným členským zemím. To ztěžuje přístup k sexuálním otrokyním. K získání křesťanských žen je nutné nejdříve přerušit diplomatické styky s daným státem.

 


Odkaz na článek Externí odkaz
Témata: ,